KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12757013
*
nr 1275 7013
Marja-Leena Sillanpää
(f. 1965), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 110/250. Bladets mått: 37x28 cm
Marja-Leena Sillanpää, svensk konstnär född i Finland 1965.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 september 2019
kl 20:29:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
14/9 13:01:00
1
300 kr
14/9 20:09:16
2
300 kr
14/9 20:09:16
1
300 kr (Budbetjänt)
16/9 20:24:14
3
Vinnande bud
16/9 20:25:54
3
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Marja-Leena Sillanpää
Marja-Leena Sillanpää, svensk konstnär född i Finland 1965.
Läs mer om Marja-Leena Sillanpää
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik marja-leena sillanpää svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4114 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Ej signerad, sj..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:16
-
2048 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Porträtt av Eri..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:26
-
5313 Etsning
Axel Olson (1899-1986), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:52
-
6149 Etsning
Gunnar Norrman (f. 1912), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:47
-
5010 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:17
-
5011 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:19
*
Marja-Leena Sillanpää
Marja-Leena Sillanpää, svensk konstnär född i Finland 1965.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Marja-Leena Sillanpää
nr 1275 7013
Marja-Leena Sillanpää
(f. 1965), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 110/250. Bladets mått: 37x28 cm
Marja-Leena Sillanpää, svensk konstnär född i Finland 1965.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 september 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
14/9 13:01:00 | 1 | 300 kr |
14/9 20:09:16 | 2 | 300 kr |
14/9 20:09:16 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
16/9 20:24:14 | 3 | Vinnande bud |
16/9 20:25:54 | 3 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
Marja-Leena Sillanpää
Marja-Leena Sillanpää, svensk konstnär född i Finland 1965.Läs mer om Marja-Leena Sillanpää
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik marja-leena sillanpää svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4114 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Ej signerad, sj..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:16 -
2048 Etsning
Axel Fridell (1894-1935), Sverige. Porträtt av Eri..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:26 -
5313 Etsning
Axel Olson (1899-1986), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:52
-
6149 Etsning
Gunnar Norrman (f. 1912), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:47 -
5010 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:17 -
5011 Etsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:19